MEGA SONIC   Biuro prasowe   Aktualności   Informacja

Mega Sonic S.A. sponsorem Miejskiego Klubu Sportowego „Znicz” Pruszków

24/03/2017

Mega Sonic S.A. jako aktywny sponsor wydarzeń promujących sport i aktywności fizyczną po raz kolejny postanowiła wesprzeć działalność sportową klubu piłkarskiego. W marcu br. została podpisana umowa współpracy pomiędzy Mega Sonic S.A. a Miejskim Klubem Sportowym „Znicz” Pruszków, w ramach której środki pochodzące od Spółki przeznaczone zostaną na działania Klubu w rozwijaniu pasji do sportu i piłki nożnej.

Miejski Klub Sportowy „Znicz” Pruszków powstał w 1923 roku. Przed wojną  stanowiła go mała grupa składającą się pasjonatów i przyjaciół futbolu. Dzisiejszy Klub to dwie drużyny zawodników, grających w rozgrywkach I i II Ligi, oraz wiele drużyn z pozostałych roczników  Najnowszą historię klubu zaczynają tworzyć dziś młodzi zawodnicy, najmłodsi z nich (zarówno chłopcy, jak i dziewczyny) z rocznika 2010-2012 a nad ich rozwojem czuwa działająca przy klubie Akademia Piłkarska „Znicza” Pruszków.

Mega Sonic S. A. działa na polskim rynku od 1994 roku i jest integratorem systemów informatycznych. Jako uznany dostawca i integrator działa w branży automatycznej identyfikacji oraz szeroko rozumianego IT, dostarczając sprzęt oraz rozwiązania informatyczne dla podmiotów zarówno z sektora publicznego jak i prywatnego. Współpraca z MKS „Znicz” Pruszków jest istotna dla Mega Sonic S.A. również z uwagi na geograficzne sąsiedztwo obu podmiotów i jest wyrazem lokalnego patriotyzmu.

Mega Sonic S.A. pragnie aktywnie wspierać działalność MKS „Znicz” Pruszków przyczyniając się do stworzenia jak najlepszych warunków treningowych zarówno dla drużyny grającej w I Lidze jak i dla trenujących dzieci i młodzieży, których sukcesy sportowe już dziś są powodem radości a także nadzieją na wykształcenie zawodników rangi światowej.

Wróć