MEGA SONIC   Biuro prasowe   Aktualności   Informacja

Byliśmy na Targach RetailShow 2017

17/11/2017

Targi Wyposażenia Sklepów RetailShow to coroczna, największa impreza o charakterze b2b dla sektora retail w Polsce. Najbliższa ósma edycja odbyła się w dniach 15-16 listopada 2017 r. w Warszawskim Centrum EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14.

Podczas dwudniowych targów zaprezentowana została oferta około 200 firm z Polski i ze świata z zakresu m.in. projektowania sklepów, mebli i wyposażenia, kas fiskalnych i wag, systemów informatycznych do zarządzania sieciami handlowymi, programów lojalnościowych, usług outsourcingowych, usług finansowych, systemów zabezpieczeń i ochrony, usług doradczych, prawnych i consultingowych, towarów FMCG.

Na targach po raz kolejny, co jest już wyróżnikiem tych targów, zbudowany był Modelowy Sklep - The Perfect Store, w którym można było podejrzeć trendy projektowania i porównać najnowsze urządzenia i wyposażenie dla handlu.

Targom towarzyszyła konferencja Retail Congress oraz warsztaty i prezentacje w Retail Innovations Theatre, a także konkursy Innowacje Handlu i Best Shop Concept - oficjalne wręczenie nagród odbyło się podczas RetailShow Afterparty. Wydarzenia towarzyszące były świetną okazją do pogłębienia wiedzy, wymiany doświadczeń, nawiązywania kontaktów biznesowych i promocji na rynku retail.

 

Wróć