MEGA SONIC   Firma   Nagrody, koncesje i certyfikaty

Nagrody i certyfikaty

Specyfika działalności Mega Sonic S.A., przeznaczenie oferowanych produktów (często podwójnego zastosowania) i usług wymuszała od początku istnienia Firmy zgodność z najwyższymi standardami organizacji pracy, jakości obsługi klienta jak i poziomu technologicznego  urządzeń i proponowanych rozwiązań.

Przyjęta przez Firmę i konsekwentnie realizowana polityka jakości należy do naszych długofalowych celów strategicznych, wytyczających misję i wizję naszej Firmy. Pragniemy bowiem z jednej strony trafnie i wyprzedzająco rozpoznawać potrzeby i oczekiwania naszych klientów, a z drugiej strony – podnosić jakość i konkurencyjność naszych produktów i usług zgodnie z wymaganiami odbiorców, a także rozwijać i dostosowywać do aktualnego poziomu wiedzy funkcjonujący System Zarządzania Jakością.

Dowodem determinacji  oraz skuteczności Zarządu jak i załogi w tych działaniach są posiadane przez Firmę certyfikaty systemu jakości, przyznane koncesje, liczne wdrożenia i nagrody. 

Nagrody i wyróżnienia dla Mega Sonic S. A.

 

17 września 2015 r. Mega Sonic S. A. otrzymała, podczas uroczystej gali CEE Capital Markets Awards, dwie nagrody za rok 2014 w kategoriach: "New Connect - Listing of Year" oraz "New Connect Performer of Year". Tego samego dnia, Spółka została uhonorowana wyróżnieniem RRC Gold Partner 2015.

 

Finałowa gala, podczas której wręczono nagrody pierwszej edycji CEE Capital Markets Awards odbyła się w Warszawie. Wsród nominowanych w 18 kategoriach, znalazły się spółki z Polski, Rumunii, Ukrainy, Węgier, Czech, Litwy, Estonii, Bułgarii, Austrii, Niemiec, Słowenii i Chin. Zwycięzców wybierało jury złożone z przedstawicieli funduszy inwestycyjnych, banków, mediów branżowych oraz przedstawicieli giełd z Warszawy i Bukaresztu. Wśród nagrodzonych, oprócz Mega Sonic S.A. znalazły się takie firmy jak Wirtualna Polska Holding S. A., Grupa LOTOS S. A., ENERGA S. A. czy Bank Pekao S. A. 

Prezes M.Długołęcki odbierający nagrodę 

W imieniu Mega Sonic S. A. nagrodę odebrał Prezes Zarządu - Marcin Długołęcki, który podziękował wszystkim inwestorom, którzy zaufali Spółce, zachęcił do zapoznania się z jej nową strategią oraz podkreślił, że New Connect daje takim  podmiotom jak Mega Sonic S.A. możliwości rozwijania się na rynku publicznym, które są nie do przecenienia.

 

W tym samym dniu, Wiceprezes Zarządu Mega Sonic S. A. – Radosław Głuszkiewicz odebrał podczas dorocznej konferencji organizowanej przez RRC - jednego z największych dostawców produktów sieciowych i telekomunikacyjnych w Europie Środkowej i Wschodniej, tytuł RRC Gold Partner 2015. Jest to kolejne wyróżnienie otrzymane przez Mega Sonic S. A. od tego dostawcy za wysokie osiągnięcia w dziedzinie sprzedaży urządzeń.

 

Mega Sonic S. A. jest integratorem systemów informatycznych wykorzystujących kody kreskowe i technologię RFID. Jako integrator łączymy różne rozwiązania w jednolite systemy. Integrujemy systemy informatyczne, komputery mobilne, sieci radiowe drukarki kodów kreskowych, czytniki RFID, urządzenia automatyki przemysłowej. Współpracuje z największymi firmami produkującymi specjalistyczne urządzenia dla sektora automatycznej identyfikacji, takimi jak: Motorola – liderem nowoczesnych rozwiązań auto-ID, Datalogic – wiodącym producentem skanerów przemysłowych oraz przenośnych terminali, czy też Zebra – producentem drukarek przemysłowych, posiadającym największy udział w rynku w tym segmencie. W celu uzupełnienia modelu biznesowego o wariant oparty o stabilne przepływy pieniężne,  zamiarem Spółki jest inwestowanie i rozwijanie projektów dotyczących usług transakcyjnych i autoryzacyjnych. Projekty związane będą z digitalizacją procesów transakcyjnych i autoryzacyjnych na styku sektorów publicznego i prywatnego (tam gdzie obecnie funkcjonują rozwiązania tradycyjne). Podstawową koncepcją tego modelu będzie współtworzenie (z partnerami) platform transakcji mobilnych dedykowanych poszczególnym grupom użytkowników o podobnych potrzebach (np: sektor edukacji). Więcej na ten temat można przeczytać w opublikowanej strategii rozwoju Spółki.