MEGA SONIC   Infrastruktura IT   Prolos - Nowoczesne zarządzanie firmą

Prolos - Nowoczesne

zarządzanie firmą

 

 

 

 

 

Jeśli reprezentujecie Państwo Przedsiębiorstwo, które chce zachować pełną kontrolę nad procesami zachodzącymi w organizacji, będąc przy tym pewnym, że wszystko jest  odpowiednio zabezpieczone, to jesteśmy przekonani, że mamy właściwe rozwiązanie.

ProLoS - nowoczesne i zaawansowane oprogramowanie, które zapewnia wysoką jakość obsługi operacji wykonywanych tak wewnątrz jak i na zewnątrz firmy. Jest to możliwe dzięki przyjaznemu i łatwemu w użyciu narzędziu pozwalającemu użytkownikowi w jednym miejscu na wgląd w najważniejsze dla niego aspekty aktywności Firmy.

ProLoS jest elastycznym rozwiązaniem, dającym możliwość sprawnego zarządzania pracą, organizacji dodatkowych działań  oraz mogącym skutecznie planować, lokalizować i ustalać harmonogramy dla poszczególnych pracowników. Platforma ProLoS jest dedykowana firmom, których działalność opiera się m.in. na pracownikach mobilnych, logistyce, dystrybucji, świadczeniu usług (szczególnie serwis), operowaniu vendingiem oraz obsłudze wszelkiego rodzaju automatów i innych środków trwałych, dając przy tym możliwość lokalizowania wszystkich aktywów, dzięki technologii GPS.

System pozwala obniżyć koszty funkcjonowania, rozwiązuje problemy związane z dystrybucją, dostarczaniem towarów i świadczeniem usług.

Platforma składa się z kilku modułów, a każda z zainteresowanych firm może zdecydować się na te, które w pełni obsłużą procesy występujące w organizacji. Po dokładnym przeanalizowaniu sytuacji w Państwa firmie, po przeprowadzaniu wywiadu z odpowiednimi osobami, nasi specjaliści zaproponują idealną receptę na problemy firmy.

Program ProLos jest uruchamialny na komputerach stacjonarnych, laptopach oraz na terminalach mobilnych z czytnikami kodów kreskowych i RFID. System może być wdrożony w każdej firmie, ponieważ jest integralny z ERP lub inną bazą danych.

Poprzez skomputeryzowanie procesów, przedsiębiorstwo ogranicza liczbę papierowych dokumentów pomagając przy tym środowisku naturalnemu.