MEGA SONIC   Infrastruktura IT   Oprogramowanie   goSwiff - bezpieczne płatności mobilne

goSwiff

Bezpieczne płatności mobilne

goSwiff stanowi nową generację płatności
mobilnych przenosząc je na nowy poziom
ułatwień i zabezpieczeń osadzając
w aplikacji płatniczej wieloczynnikowy
sposób uwierzytelniania funkcjonujący
na poziomie zabezpieczeń bankowych.

 • goSwiff jest pierwszym na Świecie, kompletnym
  i certyfikowanym systemem obsługującym mPOS-y,
  wyposażonym w takie same zabezpieczenia jak aktualne
  rozwiązania chip-and-pin. 

 • Posiada niezaprzeczalną korzyść będąc systemem całkowicie
  mobilnym, optymalizującym użycie nowoczesnego telefonu
  komórkowego lub tabletu jako terminala kart.

 • goSwiff  jest rewolucyjną platformą dla bezpiecznych płatności bezgotówkowych
  pomiędzy osobami, sprzedawcami i bankami. 

Zapewnia sprzedawcom i akceptantom wyższy poziom zaufania poprzez

 • Zapobiega nadużyciom na kartach kredytowych/debetowych
 • Redukuje możliwości oszustw
 • Obniża ilość zwrotów

goSwiff integruje przyjazne dla użytkownika właściwości z wyrafinowanym procesem uwierzytelniania zapewniając intuicyjną, chociaż bezpieczną obsługę z dostępem do usług on-line. 

Technologia goSwiff łącząc smartfony z czytnikami kart daje dogodne, obniżające koszty rozwiązanie tematu płatności mobilnych. Jest tak zaprojektowane, aby obejść dotychczasowe systemy unikając istotnych kosztów operacyjnych związanych z tradycyjnymi kanałami przepływu danych. 

Działając na otwartej platformie, goSwiff łatwo scala systemy: dostawców usług płatniczych, urządzeń płatniczych i akceptantów. 

Umożliwia szybką i efektywną akceptację płatności kartami kredytowymi dokonywanych z telefonów komórkowych z pełnym ich zabezpieczeniem. W wymiarze handlowym pozwala na uzyskanie wyraźnego wzrostu ilości transakcji elektronicznych w porównaniu do poziomu osiąganego dziś przez POS-y z wykorzystaniem aktualnie dostępnych rozwiązań. 

Swiff Pay został zaadaptowany do wszystkich platform: od iPhone iOS, Android, Blackberry, aż do Windows. Wsparcie zapewnia zarówno Swipe jak i czytniki EMV. 

Czego oczekują konsumenci?

Konsumenci chcą dziś bezpiecznie i bez wysiłku kupować produkty wszędzie i o każdej porze. Chcą być jednocześnie informowani o ciekawych ofertach, za których zakup będą nagradzani w programach lojalnościowych.

Swiff mWallet

Rozwiązanie Swiff mWallet skierowane jest do każdego konsumenta o współczesnym profilu i, jako takie, pozwala mu na:

 • Zasięganie informacji o kartach podarunkowych i ofertach kuponowych będąc w ruchu czy w sklepie;
 • Bezpośrednie zakupy z własnego telefonu lub doładowania kuponów w przypadku nie dokonywania wcześniejszych zakupów w Internecie;
 • Oferowanie kart podarunkowych lub kuponów zakupowych przyjaciołom (np. via email, tak, aby mogli pobrać aplikacje danego sklepu i korzystać z kart podarunkowych).
 • Bezpieczne wykorzystywanie w sklepie własnego smartfona do odczytywania informacji kodowanych kodem 1D lub 2D i zakup w czasie rzeczywistym. 

Czego oczekuje sprzedawca?

Sprzedawca chce zwiększenia sprzedaży przez wykorzystanie w pełni możliwości mobilnych punktów sprzedaży (mPOS), jak również poprzez zapewnienie klientowi mocniejszych doznań towarzyszących zakupom. Sprzedawca dąży również do głębszego związania klienta ze sobą poprzez skuteczną platformę lojalnościową umożliwiającą mu jednocześnie zarządzanie relacjami z klientem, poznanie jego pełnego profilu i właściwe reagowanie na jego potrzeby.

Swiff Certificate

Swiff Certificate jest zintegrowanym rozwiązaniem rejestrującym dającym sprzedawcom możliwość zapewnienia swoim klientom dodatkowych doświadczeń w procesie zakupów. Pozwala zdematerializować proces rejestracji wykonując go w bardzo krótkim czasie, a dwu elementowy proces uwierzytelnienia daje pewność, że właściwa osoba korzysta z serwisu. 

Swiff Enrollment

Swiff Enrollment - to całkowicie zautomatyzowany i niematerialny proces subskrypcyjny „on line”.

Przy użyciu jakiejkolwiek kamery internetowej, smartfonowej lub tabletowej wyszukuje, analizuje i weryfikuje zgodność dokumentów identyfikacyjnych przez skan dokumentów i finalizuje bezpieczny proces rejestracji w minutę. 

Swiff Authentication

Swiff Authentication umożliwia oparty na dwóch parametrach proces uwierzytelnienia z wykorzystaniem smartfonu lub tabletu użytkownika jako głównego elementu składowego. Ten bezpieczny system system jest chroniony przez zaszyfrowany kod paskowy znany tylko użytkownikowi.

Podpis cyfrowy SWIFF jest odpowiedni zarówno dla organizacji państwowych, prywatnych jak i różnych gałęzi przemysłu. W pełni zautomatyzowany proces oparty na podpisie cyfrowym stanowi tanią i zgodną alternatywę pozwalającą oszczędzać papier, czas i pieniądze wykorzystującym go organizacjom.

Podpis cyfrowy SWIFF

Podpis cyfrowy SWIFF jest odpowiedni zarówno dla organizacji państwowych, prywatnych jak i różnych gałęzi przemysłu. W pełni zautomatyzowany proces oparty na podpisie cyfrowym stanowi tanią i zgodną alternatywę pozwalającą oszczędzać papier, czas i pieniądze wykorzystującym go organizacjom.

Czego potrzebują nabywcy?

Nabywca oczekuje wyposażenia sprzedawcy w konkurencyjne rozwiązania zgodne z gwałtownie zmieniającymi się trendami i oczekiwaniami konsumentów. W systemie Swiff, akceptant może łatwo rozszerzyć ambitną strategię mPOS-u przez zintegrowanie Swiff-u ze swoją platformą wychodząc naprzeciw bieżącym i przyszłym wyzwaniom przemysłu płatniczego. Wydawcy kart płatniczych mogą również powiększyć swoją bazę klientów wykorzystując sposoby zachęcania nowych i posiadanych już klientów do obejmowania nowych produktów z rynku kart płatniczych.

Swiff Pay

Swiff Pay jest pierwszym na Świecie, kompletnym i certyfikowanym systemem obsługującym mPOS-y, wyposażonym w takie same zabezpieczenia jak aktualne rozwiązania chip-and-pin. 

Produkt ten optymalizuje wykorzystanie nowoczesnych telefonów komórkowych i tabletów jako terminali kart kredytowych czy debetowych. 

Swiff Pay jest rewolucyjną platformą dla bezpiecznych płatności bezgotówkowych pomiędzy osobami, sprzedawcami i bankami. 

Swiff Switch

Swiff Switch pozwala użytkownikowi na wystawienie i kontrolę nad plastikową kartą, debetową czy kredytową, na ładowanie lub przechowywanie wartości karty prepaid, jak również programów lojalnościowych przypisanych do karty. Wszystkie wydane w ten sposób karty są zgodne z wymaganiami Visa i MasterCard.

Swiff Switch może komunikować się z programami większości maszyn drukujących takich jak: loyalty card management programs i private label cards. 

Swiff Gateway

Swiff Gateway to będące własnością Firmy rozwiązanie zapewniające sprzedawcom, będącym partnerami naszego banku szybki, łatwy, bezpieczny i kompletny sposób na wszystkie rodzaje transakcji (Mobile, Ecommerce, Mail lub Telephone Order (MOTO), albo Retail Point of Sale). Wsparcie systemu tokenów i prowadzona często w wielu walutach sprawozdawczość on-line zapewniają solidny interfejs dla każdego sprzedawcy do śledzenia i nadzorowania swojej działalności sprzedażowej. Swiff Gateway pozwala instytucjom finansowym przetwarzać proces płatności kartami w sposób szybki i bezpieczny, włączając takie jego cechy jak: raportowanie, narzędzia zapobiegające oszustwom i ryzyku, kontrolę szybkości i limitów transakcji oraz elastyczny zestaw API. Wszystkie płatności kartami są przetwarzane i autoryzowane przez bramkę w pełni zgodną z PCI.

Swiff daje użytkownikowi przyjemność i swobodę całkowicie bezpiecznego dokonywania płatności mobilnych.

Płatności mobilne to szybkość i bezpieczeństwo; otwierają przed sprzedawcami olbrzymie możliwości kreacji programów lojalnościowych, pozwalające im na poszerzanie ich oferty dając natychmiastowe korzyści materialne i wizerunkowe. 

Pliki do pobrania